Vrátenie tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí, alebo nie je úplne podľa Vašich predstáv vráťte nám ho zadarmo.

Postup na vrátenie zásielky:

  • Tovar , ktorý chcete vrátiť aj so všetkými potrebnými dokumentami / Formulár pre vrátenie tovaru / zabalíte a zanesiete do podacieho miesta Zásielkovne podľa Vášho výberu.

  • Tam nadiktujete ID odosielateľa pre spätnú zásielku – ID nášho obchodu je 95706276. Na mieste sa v Zásielkovni vytlačí štítok a Vám sa vytlačí potvrdenie o prijatí zásielky. Túto službu môžete využiť, aj keď tovar k Vám putoval iným prepravcom.

  • Zoznam pobočiek Zásielkovňa.sk nájdete tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Upozorňujeme, že na vrátenie tovaru zadarmo cez službu Zásielkovňa.sk je možné posielať tovar resp. zásielku kde súčet troch strán je max. 150 cm a váha nepresiahne 10kg. 

Náklady spojené s vrátením tovaru, ktorý je nadrozmer nepreplácame. 

Pokiaľ sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy, je nutné dodržať tieto základné podmienky:

Zásielka musí obsahovať originál účtenky a vyplnený sprievodný Formulár pre vrátenie tovaru

Tovar zasielajte prosím kompletný, neporušený, nepoužívaný, opatrený visačkami a podľa možnosti v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja

Tovar nezasielajte na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý

Tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky

Tovar, ktorí chcete vrátiť zasielajte prosím nepoškodený, nepoužívaný spolu s visačkami do 14 dní od jeho prevzatia. Po prijatí vráteného tovaru Vám pošleme peniaze na Váš bankový účet alebo poštovým poukazom do 14 dní odo dňa doručenia Vášho oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. Platba za vrátený tovar Vám však bude v zmysle zákona uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy zodpovedáte v zmysle zákona za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním v čase od jeho doručenia do momentu jeho vrátenia iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru. 

Adresa pre vrátenie tovaru: SPORTBY - Player s. r. o., Belopotockého 627, 03101 Liptovský Mikuláš

Výmena tovaru

Výmena veľkosti alebo farebného variantu tovaru nie je možná. V prípade záujmu o výmenu je nutné vrátiť pôvodný tovar a vytvoriť si novú objednávku.

Niečo nie je jasné? Neváhajte nás kontaktovať: 044/32 40 321 alebo napíšte na info@sportby.sk