Doručenia a platby

Spôsob doručenia

Môžete u nás využiť dopravu Slovenskou poštou, Kuriérskou spoločnosťou GLS alebo Zásielkovňu. Zároveň si môžete zvoliť vyzdvihnutie objednávky v predajni Intersport v Liptovskom Mikuláši. Pri nákupe nad 99,99 € je doprava zdarma. Dopravu do Českej republiky zebezpečuje Kuriérska spoločnosťou GLS, pri doprave do Českej republiky sa nedá uplatniť doprava zdarma. Vo výnimočných prípadoch (napr. ak tovar nie je k dispozícii) si vyhradzujeme právo odstúpiť od zmluvy. Ak takáto situácia nastane, budeme Vás o tom ihneď informovať a navrhneme alternatívne riešenie. Ak Vám tovar nebude doručený do troch dní od prijatia informácie o odoslaní Vašej zásielky, prosím, kontaktujte nás. 

Packeta

Vyzdvihnite si Váš tovar na vyše 70 miestach na Slovensku. Za tovar môžete zaplatiť vopred (bankovým prevodom alebo kartou) počas objednávania alebo dobierkou (hotovosťou priamo v Packete; v prípade záujmu o platbu kartou vo Vami zvolenom odbernom mieste si overte, či je tam možnosť platiť aj kartou).

Dodanie do 2 pracovných dní od expedície

Cena dopravy: pre objednávky do 99,99 € je 4 € s DPH, pre objednávky nad 100 € ZADARMO

Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg

Minimálne parametre zásielky: 10 × 7 × 1 cm

Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm

Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)

Packeta Domov

Kuriérska služba doručuje zásielky v pracovný deň, nasledujúci po dni expedície. O odoslaní zásielky Vás vždy informujeme SMS správou a e-mailom s číslom balíčka a odkazom na sledovací systém, ktorý Vám umožní sledovať cestu zásielky na Vašu adresu. Kuriér doručí Vašu zásielku na uvedenú dodaciu adresu v pracovný deň medzi 8. a 17. hodinou. V prípade, že nebudete na adrese prítomní, bude Vás kuriér telefonicky kontaktovať. 

Cena dopravy: pre objednávky do 99,99 € je 5,5 € s DPH, pre objednávky nad 100 € ZADARMO
do Českej republiky je 6 € s DPH

Dodanie do 2 pracovných dní od expedície

Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg

Minimálne parametre zásielky: 10 × 7 × 1 cm

Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm

Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)

SPS 

Kuriérska služba doručuje zásielky v pracovný deň, nasledujúci po dni expedície. O odoslaní zásielky Vás vždy informujeme SMS správou a e-mailom s číslom balíčka a odkazom na sledovací systém, ktorý Vám umožní sledovať cestu zásielky na Vašu adresu. Kuriér doručí Vašu zásielku na uvedenú dodaciu adresu v pracovný deň medzi 8. a 17. hodinou. V prípade, že nebudete na adrese prítomní, bude Vás kuriér telefonicky kontaktovať. Zásielka bude druhýkrát doručovaná následne po dohode s kuriérom.

Cena dopravy: pre objednávky do 99,99 € je 5,5 € s DPH, pre objednávky nad 100 € ZADARMO

Dodanie do 2 pracovných dní od expedície

Doprava pre bicykle

Osobný odber: bicykel Vás bude čakať poskladaný, nastavený a skontrolovaný. Garančná prehliadka po 100 km v predajni Joyride, 1. mája 1945, 031 01 Liptovský Mikuláš grátis. Možnosti platby: dopredu platobnou kartou alebo prevodom.

Dospelácke bicyke doručuje kuriérska spoločnosť Geis. Detské bicykle doručuje kuriérska spoločnosť SPS.

Na všetky bicykle máme bezplatnú dopravu; bicykel dodávame v krabici nastavený - stačí nahodiť kolesá, riadidlá, pedále a sedlo. Garančná prehliadka po 100 km v predajni Joyride, 1. mája 1945, 031 01 Liptovský Mikuláš grátis. Možnosti platby: dopredu platobnou kartou alebo prevodom.

Osobne na výdajnom mieste

Tovar na Vás v predajni počká 5 kalendárnych dní (od obdržania e-mailu objednávka je pripravená k odberu), platba dopredu platobnou kartou alebo prevodom. Produkty si môžete vyzdvihnúť len v predajni, na ktorej sú dostupné. Dostupnosť tovaru si môžete overiť priamo pri konkrétnom produkte v časti Skladom.

Cena dopravy: Zadarmo

Liptovský Mikuláš: predajňa INTERSPORT, Kamenné pole 4556/10, 03101 Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš: predajňa JOYRIDE, ul. 1. mája 1945 (Rachmaninovo námestie), 03101 Liptovský Mikuláš

Ružomberok: predajňa INTERSPORT, OC City Market, Poľná 51, 034 01 Ružomberok

Zvolen: predajňa INTERSPORT, Retail Park, Obchodná 3, 960 01 Zvolen

Spôsoby platby

Pri platbe za Vašu objednávku môžete využiť jednu z možností: platbu kartou, platbu prevodom alebo platbu na dobierku priamo u kuriéra (kartou alebo v hotovosti). Do Českej republiky je možné využiť platbu kartou alebo platbu prevodom.

Platba platobnou kartou (iba v rámci Európy) - ZADARMO

Prevodom na účet - ZADARMO 

Platba na dobierku je spoplatnená čiastkou 1 €