Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W
Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W
Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W
Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W
Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W

Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W

Výrobné číslo
0 € 994,95 € -15 %

Dostupnosť v predajniach - Dynafit Radical 88 Ski + Dynafit Radical Binding + Radical Skin W

Veľkosť Liptovský Mikuláš Zvolen Ružomberok Banská Bystrica
Vyberte veľkosť   
Počet ks:

Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný.
Vyberte si z podobných produktov alebo nás kontaktujte!

Podobné produkty
Viac

Dámsky všestranný skialpinistický set Dynafit Radical 88 Ski + viazanie Dynafit Radical + odolné pásy Radical Skin je vopred namontovaný a dokonale zladený pre klasické skialpinistické túry. Skialpinistické sady Dynafit ešte viac zjednodušujú a menej komplikujú vstup do sveta skitouringu. V súlade s heslom "Rozbaľte a lyžujte" je hľadanie ideálnej kombinácie lyží, viazania a pásov minulosťou. Jednoducho môžete dôverovať dlhoročným skúsenostiam odborníkov spoločnosti Dynafit, ktorí pre vás pripravili dokonalé nastavenie. Objednajte si balíček, vybaľte ho, nechajte si nastaviť viazanie autorizovaným odborníkom a môžete vyraziť na hory. Nová lyžiarska sada Radical pre ženy bola vyvinutá špeciálne tak, aby spĺňala potreby a požiadavky klasických skialpinistov, ktorí hľadajú balíček pre každý deň.

Sada obsahuje novú lyžu Radical 88 Women. S 88 mm pod viazaním je lyža Radical ľahká pri stúpaní a zároveň zaručuje skvelú stabilitu a hladkú jazdu pri zjazde. V porovnaní s unisexovým modelom sú tieto špeciálne dámske lyže o niečo ľahšie a majú mäkší flex. Radical 88 bodujú vďaka svojej jednoduchej ovládateľnosti a ľahkému začatiu zákruty vďaka svojej rocker konštrukcii. Tvar je ideálny pre všetky typy snehu od krusty cez mäkší sneh až po prašan, čo z nich robí ideálnu voľbu pre všetky Vaše výlety. Plné bočnice ABS zaručujú najlepší možný prenos sily na lyže - či už na zjazdovke alebo v backcountry. Lyža je tiež veľmi odpúšťajúca vďaka rádiusu. Drevené jadro z topoľa pritom poskytuje potrebný pop s vysokými tlmiacimi vlastnosťami. Ideálne vyvážené rozmery lyží prispievajú k vyváženému výkonu.

Viazanie v sade je Radical a spoločne s lyžami tvoria perfektne zladený set. Špeciálna doska titanalu pre montáž viazania je zabudovaná do lyže. Viazanie Radical je už roky osvedčeným univerzálom na klasických lyžiarskych túrach. Kombinuje odolnosť, pohodlie a užívateľsky prívetivú manipuláciu. Či už sa jedná o miestne horské alebo vysokohorské lyžiarske túry, Radical je vždy dobrou voľbou. Viazanie má dve stúpacie výšky, ktoré môžete rýchlo a ľahko ovládať. Viazanie tiež ponúka prispôsobenie dĺžky 25 mm, čo umožňuje prispôsobenie rôznym dĺžkam podrážky. Jeho uvoľňovaciu hodnotu možno plne nastaviť priečne a zvisle od DIN 4 do 10. Pre trochu väčšiu bezpečnosť na ľade alebo v kruste možno na Radical skialpinistické viazanie pripevniť aj mačky. Rovnako, ako u všetkých viazaní Dynafit, bol Radical vyvinutý a vyrobený v Nemecku a ponúka doživotnú záruku.

Sada je doplnená o pásy Radical. Tie boli vyrobené vo Švajčiarsku so známou kvalitou a ponúkajú ideálne vlastnosti priľnavosti a sklzu.

dĺžka (cm): špička (mm): stred (mm) päta (mm) rádius (m) hmotnosť (g)
151 118 85 107 16 1080
158 119 86 108 17,5 1140
166 120 87 109 19 1210
174 121 88 110 20,5 1280

Parametre produktu