Expert Point

expert-point

Expert Point predstavuje autorizovaného predajcu značiek Atomic a Salomon na Slovensku. Okrem profesionálneho športového poradenstva pri výbere lyžiarskeho vybavenia vám ponúkame aj službu bootfittingu - tepelného tvarovania lyžiarok na mieru. Expert Point nájdete v predajni INTERSPORT v Liptovskom Mikuláši na Kamennom poli 4456/10.

V predajni vám poradíme s výberom lyžiarskeho vybavenia, vieme prispôsobiť lyžiarky presne podľa vašich požiadaviek alebo vykonať servis športového vybavenia. Neváhajte a objednajte sa na tel. číslo +421 44 32 40 701 alebo nám zanechajte správnu na intersport.lm@iplayer.sk a my vám radi a ochotne pomôžeme.

  • Najlepšie produkty - Nájdete tu tie najlepšie a najnovšie produkty Atomic a Salomon.

  • Bootfitting technológia - Každý Expert Point disponuje technológiou Bootfitting, tým pádom si môžete dať u nás svoje lyžiarske topánky vytvarovať presne na mieru.

  • Sme profesionáli - Všetci predajci sú profesionáli, ktorí sa v obore pohybujú už pekných pár rokov a absolvujú pravidelné školenia. Ich práca je aj ich koníčkom, takže sa na nich môžete plne spoľahnúť.

  • Individuálny prístup - Pomôžeme vám vybrať lyže (a nielen tie) presne podľa preferovaného štýlu jazdy a podľa vašej výkonnosti.

     DALŠIE INFORMÁCIE